שכבה 3 Gigabit Switch 12 יציאות

שכבה 3 Gigabit Switch 12 יציאות

STCS4012TF הוא שכבת 3 סיבים gigabit מתג Ethernet שמציע 12 יציאות Ethernet Gigabit, בתוספת 4 סיבים gigabit סיבים SFP. זהו מתג אבטחה רב שכבתיים אבטחה אינטליגנטי אשר תוכנן במיוחד עבור אבטחה גבוהה יישומי רשת gigabit.

Chat Now
פרטי המוצר

STCS4012TF 12 יציאה 10/100/1000 Base-T + 4 יציאת Gigabit SFP Layer 3 מתג Gigabit תיאור:

ה- STCS4012TF הוא מתג gigabit טהור שמציע 12 יציאות Tig של Gigabit, בתוספת 4 משבצות SFP של Gigabit.

את STCS4012TF אבטחה אינטליגנטי רב שכבת הבורר הוא מתג הדור החדש אבטחה גבוהה

רשתות. עם קיבולת גדולה מיתוג ביצועים גבוהים, זה גם תכונות אבטחה מתקדמים. זה

אפשרות פרימיום עבור בקרת גישה שכבת גישה של גבר קטן או בינוני, או גישה

עבור משתמשים ארגוניים.

אבטחה מתקדמת:

תומך מדיניות בקרת גישה מקיפה ACL, כולל: ACL מבוסס משתמש MAC כתובת, פרוטוקול IP (TCP / UDP) מבוסס ACL, מספר יציאת TCP מבוסס ACL, מספר יציאת UDP מבוסס זמן ACL מבוסס;

ניתן לזהות מסופי שירות משפטיים עם VLAN-IP-MAC מקושר; תומך בפרוטוקול בקרת גישה למשתמש

802.1x, מספק בקרת יציאת משתמש יעילה יותר מהשיטה המסורתית; הפונקציה הגבלת כתובת ה- MAC של היציאה יכולה לשלוט במספר המארח הזמין ליציאה שצוינה;

תומך PVLAN, מציעה הפרדה יציאת קפדנית בתוך 802.1Q VLAN, מבטיח אבטחה גבוהה על השירות

מבצע; פטנט הגנת המעבד הטכניקה בודק ומסנן את הנתונים שנשלחו למעבד, כדי למנוע התקפה זדונית; מספר אימותים עבור פרוטוקולים כגון RIP, OSPF, וכו '(אימות טקסט רגיל, אימות MD5) כדי להבטיח את יכולת הבקרה של הנתב ואת טופולוגיית הרשת.

גמיש QOS

מתג STCS4012TF אבטחה חכמה רב שכבתית תומך אינטליגנטי QoS לענות על הביקוש איכות שירות גבוהה של קול, וידאו ושירותי מולטימדיה אחרים בזמן אמת על ידי טכנולוגיות הבאות:

עדיפות המבוססת על מידע IEEE802.1P מתויג שירות סיווג חציון סיווג;

תומך מבוססי זרימה multilayer cos ו tos כדי לענות על הביקוש של שירות מולטימדיה בזמן אמת כגון ועידת וידאו; כללי סיווג זרימה מרובי-שכבות מוגדרים-עצמית, עם 1024 כללי זרימה הנתמכים בהתקן אחד; 8 תורי עדיפות נתמכים לכל יציאה, עם מניעת גודש וזרימה;

תמיכה מקיפה בפרוטוקול ניתוב

STCS4012TF אבטחה אינטליגנטי רב שכבת הבורר תומך קבוצה עשירה של טכנולוגיית ניתוב אשר מכסה

כמעט כל טכנולוגיות הניתוב הקיימות.

תומך בפרוטוקולי ניתוב ליעד בודד: RIP V1, RIP V2, OSPF, BGP, ניתוב סטטי;

תומך בפרוטוקולי ניתוב שידור לקבוצה: IGMP, PIM-SM;

תומך בפרוטוקול גיבוי יתירות: VRRP.

תחזוקה ובקרה נוחים

תומך בשיטות NM כגון SNMP, CLI, RMON, Telnet, WEB; תומך BOOTP, TFTP ו- FTP לשדרוג תוכנה מהירה.


מפרטים:


דֶגֶם

STCS4012TF

מערכת

מספר נמל

12 יציאות Gigabit TX ממשקים, 4 יציאות Gigabit SFP חריצים

קיבולת מיתוג

24G

יכולת העברת מנות

17.8Mpps

צריכת חשמל

<>

ביצועים בסיסיים

טבלת כתובות MAC

16K

ניתוב טבלאות טבלה

4K

קיבולת המאגר

32M משותף

מצב העברה

חנות ו-קדימה

רשת בקרת זרימה

PVLAN

כן

VLAN

802.1Q 4k

QoS

8 תורי עדיפות לכל יציאה; זרימה בעיצוב ושיטות תזמון עשיר

תור שיטות שיגור

WRR, SP, WRR + SP

נמל התכנסות

FE, GE נמל התכנסות; מקסימום 32 קבוצות עם 8 יציאות לכל קבוצה

פרוטוקולי ניתוב

שידור חד-כיווני

ניתוב סטטי, RIP V1 / V2, OSPF V2,

שידור לקבוצה

IGMP, PIM-SM,

ניתוב מדיניות

כן

ניתוב QoS

כן

מספר ממשקי ניתוב

512

תכונה אבטחה

802.1X

כן

שַׁעַר

כן

STP

כן

ACL

1K

הגבלת כתובת MAC

כן

שידור Strom דיכוי

כן

הגנה על המעבד

כן

תכונות ניהול

SNMP

SNMP V1 / V2c / V3

RMON

1, 2, 3, 9

HTTP

כן

CLI

כן

ממד (L * W * H)

443 מ"מ × 360 מ"מ × 44.5 מ"מ

סביבת עבודה

0 ~ 40 ℃ 10 ~ 90% ללא עיבוי

מִשׁקָל

<6.5>


מידע על ההזמנה:


דֶגֶם

תיאור

כּוֹחַ

STCS4012TF

12 יציאות Gigabit TX ממשקים, 4 יציאות Gigabit SFP חריצים

AC 220V

SP-GTX (SFP)

GE-TX מודול SFP-GE-100 מטר -RJ45-3.3V


SP-GSX (SFP)

SFP אופטי-מודול GE-multimode-850nm-550meter-LC - 3.3v

SP-GLX (SFP)

SFP מודול אופטי-GE-Single-1310nm-10 ק"מ-LC מחבר אופטי-3.3v



Hot Tags: שכבת 3 מתג gigabit 12 יציאות, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, לקנות, זול, בתפזורת, מחירון, מחיר נמוך
מוצרים קשורים
חקירה