שכבה 3 Gigabit Switch 24 יציאות

שכבה 3 Gigabit Switch 24 יציאות

STCS5024TF הוא שכבה 3 מתג gigabit Ethernet המציע 24 יציאות Ethernet Gigabit, בתוספת 4 gigabit spp משבצות סיבים.זהו מתג אבטחה רב שכבתיים אבטחה כי הוא תוכנן במיוחד עבור אבטחה גבוהה יישומי רשת gigabit.

Chat Now
פרטי המוצר

STCS5024TF 24 פורט 10/100/1000 Base-T + 4 יציאת SFP של Gigabit SFP 3 מתג Gigabit תיאור:

את STCS5024 אבטחה אינטליגנטי רב שכבת הבורר הוא מתג הדור החדש עבור אבטחת הרשת.זה מציע שירות רב וביצועים גבוהים.עם קיבולת גדולה וביצועים גבוהים מיתוג, זה גם תכונות אבטחה מתקדמת. זוהי אפשרות הפרמיה עבור בקרת גישה שכבת גישה של אדם קטן או בגודל בינוני, או מתג גישה עבור משתמשים ארגוניים.


אבטחה מתקדמת :

כיום, רשת פרצופים כל מיני איומי אבטחה, דליפת סוד והתקפות, האבטחה STCS5024TF אבטחה אינטליגנטי רב שכבתית מצויד עם תכונות אבטחה מתקדמות כדי להבטיח פעולה בטוחה של הרשת.תומך מדיניות בקרת גישה מלאה ACL, כולל: המשתמש מבוסס MAC כתובת ACL, פרוטוקול IP (TCP / UDP) מבוסס ACL, מספר יציאת TCP מבוסס ACL, מספר יציאת UDP מבוסס ACL מבוסס זמן; ניתן לזהות מסופי שירות משפטיים עם VLAN-IP-MAC מקושר; תומך גישה למשתמש פרוטוקול בקרת 802.1x, מספק שליטה יעילה יותר למשתמש יציאת מאשר השיטה המסורתית; הפונקציה הגבלת כתובת ה- MAC של היציאה יכולה לשלוט במספר המארח הזמין ליציאה שצוינה;

תומך PVLAN, מציעה הפרדה יציאת קפדנית בתוך 802.1Q VLAN, מבטיח אבטחה גבוהה על השירות

מבצע; פטנט הגנת המעבד הטכניקה בודק ומסנן את הנתונים שנשלחו למעבד, כדי למנוע התקפה זדונית; כמה אימותים עבור פרוטוקולים כגון RIP, OSPF, וכו '(אימות טקסט רגיל,

אימות MD5) כדי להבטיח את יכולת הבקרה של התוואי ואת טופולוגיית הרשת, המציע אבטחה גבוהה יותר;


גמיש QOS

מתג האבטחה הרב-שכבתי STCS5024TF תומך ב- QoS אינטליגנטי כדי לענות על הביקוש האיכותי

קול, וידאו ושירותי מולטימדיה אחרים בזמן אמת:

עדיפות המבוססת על מידע IEEE802.1P מתויג שירות סיווג חציון סיווג;

תומך מבוססי זרימה multilayer cos ו tos כדי לענות על הביקוש של שירות מולטימדיה בזמן אמת כגון ועידת וידאו; כללי סיווג זרימה מרובי-שכבות מוגדרים-עצמית, עם 1024 כללי זרימה הנתמכים בהתקן אחד; 8 תורי עדיפות נתמכים לכל יציאה, עם מניעת גודש וזרימה;


תמיכה מקיפה בפרוטוקול ניתוב

מתג האבטחה הרב-שכבתי STCS5024TF תומך במערך עשיר של טכנולוגיית ניתוב המכסה כמעט את כל טכנולוגיות הניתוב הקיימות הקיימות.

תומך בפרוטוקולי ניתוב ליעד בודד: RIP V1, RIP V2, OSPF, BGP, ניתוב סטטי;

תומך בפרוטוקולי ניתוב שידור לקבוצה: IGMP, PIM-SM;

תומך בפרוטוקול גיבוי יתירות: VRRP.

תחזוקה ובקרה נוחים

תומך בשיטות NM כגון SNMP, CLI, RMON, Telnet, WEB; תומך BOOTP, TFTP ו- FTP עבור תוכנה מהירה שדרוג.


מפרטים:


מספר דגם

STCS5024TF

> מערכת

מספר נמל

24 10/100 / 1000Base-T ממשקים; 4 Gigabit SFP COMBO

קיבולת מיתוג

48G

יכולת העברת מנות

> 35.7Mpps

צריכת חשמל

<>

> ביצועים בסיסיים

טבלת כתובות MAC

32K

ניתוב טבלאות טבלה

850

קיבולת המאגר

32M משותף

מצב העברה

חנות ו-קדימה

> בקרת רשת וזרימה

PVLAN

כן

VLAN

802.1Q 4k

QoS

8 תורי עדיפות לכל יציאה; זרימה בעיצוב ושיטות תזמון עשיר

תור שיטות שיגור

WRR, SP, WRR + SP

נמל התכנסות

FE, GE נמל התכנסות; מקסימום 32 קבוצות עם 8 יציאות לכל קבוצה

פרוטוקולי ניתוב

שידור חד-כיווני

ניתוב סטטי, RIP V1 / V2, OSPF V2,

שידור לקבוצה

IGMP, PIM-SM,

ניתוב מדיניות

כן

מספר ממשקי ניתוב

512

תכונה אבטחה

802.1X

כן

פורטל אינטרנט

כן

ACL

1K

הגבלת כתובת MAC

כן

שידור Strom דיכוי

כן

הגנה על המעבד

כן

הגבלת מהירות הנמל

8K גרנולריות

תכונות ניהול

SNMP

SNMP V1 / V2c / V3

RMON

1,2,3,9

HTTP

כן

CLI

כן

ממד (L * W * H)

443 מ"מ × 360 מ"מ × 44.5 מ"מ

443 מ"מ × 280 מ"מ × 66.7 מ"מ

סביבת עבודה

0 ~ 40 ℃ 10 ~ 90% ללא עיבוי

מִשׁקָל

<6.5>


מידע על ההזמנה:


דֶגֶם

תיאור

כּוֹחַ

STCS5024TF

24 יציאות Gigabit TX ממשקים, 4 יציאות Gigabit SFP חריצים

AC 220V

SP-GTX (SFP)

GE-TX מודול SFP-GE-100 מטר -RJ45-3.3V


SP-GSX (SFP)

SFP אופטי-מודול GE-multimode-850nm-550meter-LC - 3.3v

SP-GLX (SFP)

SFP מודול אופטי-GE-Single-1310nm-10 ק"מ-LC מחבר אופטי-3.3v



Hot Tags: שכבת 3 מתג gigabit 24 יציאות, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, לקנות, זול, בתפזורת, מחירון, מחיר נמוך
מוצרים קשורים
חקירה