שכבה 3 החלפה 24 יציאות

שכבה 3 החלפה 24 יציאות

ה- STCS3526A הוא מתג Ethernet מסוג שכבה 3 המציע יציאות Ethernet של 10 10 / 100Base-TX, בתוספת 2 יציאות SFP אופציונליות מסוג Gigabit או יציאות Ethernet.

Chat Now
פרטי המוצר

STCS3526A 24 X2G Layer 3 ניתוב המתג תיאור:

STCS3526A הוא מתג מאובטח 3 אינטליגנטי Layer שמציעות החלפת מהירות חוט.היא מאמצת תיבה מסוג עיצוב, וזה שכבת 2/3 תיל מהירות ארגונית מרכזית ניתוב הבורר עם 10 / 100M צבירה עבור נתונים מרכזי נתונים, חוות שרתים, חיווט ארונות ורשתות מטרופולין. ה- STCS3526A מספק 24 יציאות Ethernet חישה אוטומטית של 10/100 ושני חריצי הרחבה של Gigabit עבור סיבים או נחושת אופציונליים.

החומרה שלה נועד לתמוך אינטליגנטי שכבת 2/3/4 סיווג הזרימה.

התכונות העיקריות של בורר הניתוב 24X2 3 ניתוב, כגון רשימת בקרת גישה (ACL), סינון וסיווג QoS מביאים אינטליגנציה וביטחון לקצה הרשתות ומאפשרות יישומים כגון מולטימדיה בזמן אמת של זרימה.

STCS3526A תומך במגוון רחב של פרוטוקולי שכבה 2/3/4, כולל RIPv1 / v2, OSPFv2 ו- PIM-SM, VRRP. זה נחשב נקודת גישה אינטלקטואלית בראש ובראשונה של רשת אזור, לא רק פונקציות מיתוג וניתוב, אלא גם כולל אימות פונקציה (כגון בקרת גישה למשתמש), הגנה מאובטחת (egdefends את הנגיף וסריקה) פונקציה, ניטור פונקציה וכו 'זה אידיאלי בחירה של הרבה בעיות מביכות.

שכבה מלאה של מהירות חוט 2/3

כל היציאות תומכות בהעברת מהירות חוט;

15.2 קיבולת מיתוג של Gbps;

6.6 Mpps שכבה 2/3 מהירות העברת חוט.

גמיש QoS

תמיכה באלגוריתמים תזמון תורים גמישים, כלומר עדיפות קפדנית (SP), רובין עגול משוקלל (WRR), ו- SP + WRR; 8 תורי עדיפות.

תמיכה אינטליגנטי שכבה 2-7 סיווג הזרימה;

תמיכה עבור IEEE 802.1p, TOS ו- DiffServ Code Point.

מדיניות ביטחון מקיפה

תאימות עם IEEE 802.1x ו פורטל האינטרנט, STCS3526A יכול לזהות משתמשים המנסים לגשת לרשת.זה יכול גם למנוע גישה לא מורשית לרשת על ידי מחייב כל שילוב של MAC, IP, VLAN ו פורט. מדיניות אנטי-וירוס חכמה ומדיניות ניתוב אופטימיזציה יכולה להגן על הרשת מפני ההתקפה על-ידי קוד אדום ותולעת Blaster, אשר משפרים מאוד את אבטחת הרשת.

מצבי ניהול מגוונים

ה- STCS3526A תומך ב- Simple Network Management Protocol (SNMP), כמו כן, הוא תומך בממשק שורת פקודה (CLI), ניהול אינטרנט ו- TELNET, שבאמצעותו מפשטים מאוד את ניהול הרשת.


מפרטים:


תיאור תכונה

STCS3526A

מערכת

יציאות

24 יציאות 10 / 100Base-T

חריצים

2 חריצי Gigabit SFP / TX אופציונליים

קיבולת

רוחב פס של לוח אם

15G

קיבולת מיתוג

8.8 Mpps

שיעור העברת מנות

6.6 Mpps

טבלת MAC

850

טבלת VLAN

255

מאגר Buffer

שיתוף 32MB

מגבלת ARL מבוססת יציאה

פורט הלמידה אסורה כאשר הגבול הוא חריגה

כן

ARP

4K

VLAN

יציאת VLAN מבוססת יציאה

255

IEEE 802.1q VLAN

255

SuperVLAN & תת VLAN

כן

צבירת פורט

חדק

6 גזעים, 8 יציאות בכל תא מטען

מַרְאָה

כן

IGMP חטטנות

כן

IP / MAC / כריכת פורט

שריטה שרירותית של IP / MAC / יציאה

כן

DHCP

ממסר

כן

שרת

כן

גבול דירוג

מגבלת תעריפים מבוססת פורט או VLAN

כן

ACL

עד 1K כללים

IEEE 802.1p

כן

ניהול תור

WRR

כן

SP

כן

היברידי (WRR + SP)

כן

ממשק ניתוב

VLAN להגדרה עם כתובת ה- IP

32

DiffServ

כן

צריכת חשמל

<>

ניתוב

נתיב סטטי

כן

RIPv1 / v2

כן

OSPFv2

כן

ניתוב מבוסס מדיניות

כן

PIM-SM

כן

VRRP

כן

הַנהָלָה

מסלול מעקב

כן

SNMP

כן

מלכודת SNMP

כן

RMON

RMON-MIB

כן

NMS

IP או IP בקרת רשת

כן

IP או IP בקרת רשת

כן

חוּמרָה

ספק כוח (90 - 264VAC 47-63Hz, 44 - 53VDC)

כן

מידות (W * D * H)

443 מ"מ × 360 מ"מ × 44.5 מ"מ

טֶמפֶּרָטוּרָה

טמפרטורת פעולה: 0-50 ℃

טמפרטורת אחסון: -40 ~ 70 ℃

לחות

10% -90% ללא עיבוי


מידע על ההזמנה:


דֶגֶם

תיאור

כּוֹחַ

STCS3526A

24 10 / 100Base-T + 2 Gigabit SFP / TX (חריצי הרחבה

AC 220V

SP-GSX-A

1000Base-SX, מודול אופטי, GE-multimode 850nm, 550meter, LC

SP-GLX-A

1000Base-LX, מודול אופטי, GE-multimode-1310nm, 10km, LC

SP-GTX-A

10/100 / 1000Base-TX



Hot Tags: שכבת 3 מתג 24 יציאות, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, לקנות, זול, בתפזורת, מחירון, מחיר נמוך
מוצרים קשורים
חקירה