שכבה 2 מתג אופטי 24 יציאות

שכבה 2 מתג אופטי 24 יציאות

STE-228-X3XM הוא שכבת טלקום שכבת 2/3 הצליח סיבים אופטיים מתג המציע 24 10 / 100Base-FX יציאות סיבים, 2 יציאות Ethernet gigabit, ו 2 יציאות SFP Gigabit combos uplinks.It תומך מספר שכבות 2/3 תכונות , כגון SNMP, 802.1Q VLAN, 802.1P QOS, זיהוי לולאה, פורט mirroing וכו '.

Chat Now
פרטי המוצר

תיאור:

STE-228-X3X1 הוא כיתה טלקום 24 נמל 10 / 100Base-Tx + 4 יציאת Gigabit משולבת שכבת 2 מתג אופטי שמגיע עם כמה שכבות 3 תכונות. ה- STE-228-X3X1 מתוכנן במיוחד עבור יישומים אופטיים של טלקום.

STE-228-X3X1 הוא המתקדמת ביותר רב שכבת, ביצועים גבוהים 24 x 10/100 Mbps יציאות בתוספת 4 יציאת

Gigabit uplinks סיבים אופטיים לעבור. עם קצב קו מצטבר של 9.5 Mpps, ה- STE-228-X3X1 מציע לעבור על התנועה L2 ו- L3. סינון, שיטור, תיוג עדיפות יכול להתבצע בזמן אמת ללא השפעה על ביצועי העברה.

תמיכה של האחרונה Ethernet מטרו L2 יישומים VPN, את STE-208-X3X1 מציעה כפול 802.1Q VLAN לערום, הידוע גם בשם Q-in-Q. זה מאפשר לרשתות ארגוניות ונותן שירותים לפרוץ את מגבלת 4K VLAN תג. יתר על כן, STE-228-X3X1 מספק גם תווית מנהרות MPLS / VC עבור סטנדרטים מבוססי IETF L2 VPN באמצעות MPLS.With 8 סוג של שירות תורי CoS דרך SP, RR, WFQ ו WRR ההפצה, STE-228-X3X1 מאפשר מגוון רחב של יישומי שירות כגון השהייה נמוכה VoIP וידאו בזמן אמת, כמו גם נתונים קריטיים המשימה.

ממוטב עבור דרישות תובעניות ביותר ברשת הדרישות, STE-228-X3X1 משלב אוטומטי-

הלמידה / ההזדקנות MAC ו- IP LPM טבלאות. תכונות Ethernet מתקדמות כגון פורש מרובות ומהירות

עץ (802.1s ו 802.1w), בקרת זרימה (802.3x), עדיפות (802.1p) ו 9K מסגרת jumbo משולבים במלואם. כל תנועה L2 / L3 הוא עבר בקצב קו. עבור איזון עומסים כמו גם יתירות מטרות, ECMP ו WCMP משולבים. עד 32 קבוצות תא המטען (8 קישורים לכל קבוצה) ניתן להקצות עבור צבירה הקישור (802.3ad).

מספק סינון מנות סינון סיווג, מתקדם מעבד מסנן מהיר (FFP) מציעה עיבוד רשת ContentAware לכל יציאה. הוא תומך TOS / DiffServ, הגבלת קצב, שיטור, עיצוב, מדידה, תזמון, תיוג עדיפות, remapping למטה לזרימה קטנה כמו 64 kbps, מה שהופך אותו אידיאלי עבור שימוש ברוחב פס שימוש ביישומי חומת אש.

מיועד להגדלת היישומים של multicast, ה- STE-228-X3X1 משנה את כל גדלי המנות של L2 / L3 בגודלי שידור לקבוצה בקצב קו. מנות IPMC הן חומרה המשוכפלות עד 8 ו -32 VLAN ברחבי יציאות ה- Fast ו- Gigabit Ethernet, בהתאמה. תעבורת שידור לקבוצה יכולה גם להיות מנוהלת על ידי שלושה מצבי סינון יציאה כדי לשלוט בהתנהגות ההפצה.


>>> ממשק חומרה:

> יציאות Gigabit: 2 יציאות של 10/100 / 1000Base-TX RJ45 או 2 יציאות SFP 1000Base-X LX אופציונליות.

> 24 100Base-FX SC / יציאות PC


>>> ממשק אופטי:

> 1000Base-X

סיבים MM כפול (50 / 125μm), 850nm אורך גל יחיד, LC כפול, מרחק ההפעלה 550m.

סיבים MM כפול (62.5 / 125μm), 850nm אורך גל יחיד, LC כפול, מרחק הפעלה 275m.

סיבים כפולה SM, 1310nm אורך גל יחיד או 1550nm, LC כפול, מרחק הפעלה 15 / 40km.

> 100Base-FX

סיבים יחיד SM, גל כפול 1550nm / 1310nm, SC / PC, מרחק ההפעלה 20 / 40km.

סיבים כפול SM, 1310nm אורך גל יחיד או 1550nm, SC כפול, מרחק הפעלה 20/40/60 / 80km

סיבים MM כפול, 1310nm אורך גל אחד, כפול SC, מרחק ההפעלה 2 ק"מ.


>>> ביצועים

> 8.8G ביצועי לוח אם.

> 16384 ערכי כתובות MAC.

>>> שכבה 2 מיתוג Ethernet:

> מיתוג קו-רוחב לכל גודל ומצב המנות.

> 4K רשתות מקומיות וירטואליות (VLAN) קבוצות.

> ערכי L2 סטטיים (חסינים מפני הזדקנות)

> מנות ג'מבו עד 9 KB (9216 בתים) בכל יציאה.

> מנות Ethernet / IEEE 802.3 (64 בתים ל -1522 בתים)

>>> שידור לקבוצה:

> מיתוג קו-רוחב לכל גודל ומצב המנות.

> בדיקת יציאת מקור אופציונלית.

> IGMP חטט עבור 128 קבוצות שידור לקבוצה.

> IGMP חטט לכל VLAN

> MVR ביציאת משתמש, יציאת משתמש 802.1Q ויציאת משתמש QinQ

> תמיכה מרובת "VLAN" מרובות

>>> תמיכה VLAN:

> 4094 שתייגת (802.1Q) VLANs

> Ingress סינון אבטחה 802.1Q VLAN

> VLAN מבוסס פרוטוקול עם עדיפות

> למידה עצמאית של VLAN (IVL)

> מסגרת QinQ (1526 בתים)

> מסגרת 802.1Q (1522 בתים)

> 255 תמיכה VLAN לכל שלדה

> VLAN על יציאת תא המטען

> תא המטען 802.1Q על יציאות גישה ויציאות המטען.


>>> סוג שירות (COS):

> תקן IEEE 802.1p

> 8 תורי CoS לכל יציאה.

> שיעור היציאה לקצב לתור

> עדיפות קפדנית, רובין עגול, רובין עגול משוקלל, משוקלל הוגן Queuing, ותור שילוב

תזמון מנות

> 8 רמות של עדיפות מנות

> מידע על עדיפות 802.1Q

> Mmechanisms של עדיפות remapping, לכל לזרום מנגנוני, IPv4 TOS, IPV6, ו DSCP.

> עדיפות למיפוי תור ה- COS

> 2 רמות של קדימות ירידה על ידי רמה נוספת של COS בתוך כל תור.

>>> פרוטוקול עץ פורש (IEEE 802.1D)

> IEEE 802.1D פורש עץ פורש.

> IEEE 802.1s פורש עצים מרובים.

> IEEE 802.1w Rapid פרוטוקול עץ פורש.

> לכל יציאה מהיר מהיר Spanning עץ תמיכה ושכבת VLAN לכל 2 כניסה טיהור.

>>> אבטחה:

> כתובת MAC הגבלות לספור לכל משתמש עם הודעה

> Layer 2 - Layer3 סיווג מנות וסינון בקצב קו

> PVLAN בין יציאות גישה ויציאות המטען.

> IEEE 802.1X

>>> ניהול

> תמיכה ב- CLI: מסוף ו- Telnet (SSH)

> תמיכה SNMP MIB II

> תמיכה אירוע SNMP מלכודת

> תמיכה ב- SNMP v1, SNMP v2, SNMP v3

> תמיכה בניהול אינטרנט

> תמיכה מרחוק Syslog

> תמיכה עצמית אבחון


>>> ממשקי ספק כוח:

> AC90 ~ 264V / 1.2A מקסימום, 50 / 60Hz, או DC18 ~ 36V / 2A, או DC36 ~ 72V / 1.5A.

> צריכת חשמל: ~ 50W

>>> ממשקים פיזיים:

מידות: 19 אינץ 'מדף-רוחב הר, גובה 1.0U.

משקל: 5 ק"ג

טמפרטורת פעולה: 0 ℃ ~ 50 ℃

טמפרטורת אחסון: -25 ℃ ~ 55 ℃

לחות: 5% ~ 95% RH ללא עיבוי

 

>>> תנאים והתניות של OEM:

כמות מינימום: 20 יח '

זמן אספקה: 29 ימים על ידי קבלת תשלום

תנאי תשלום: 30-50% הפקדה T / T מראש, איזון ישולמו לפני המשלוח

אחריות: שנתיים, החלפות להישלח יחד עם המשלוח של הזמנה מחדש

תנאי משלוח: FOB, CNF, CIF


Hot Tags: שכבת 2 מתג אופטי 24 יציאות, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, לקנות, זול, בתפזורת, מחירון, מחיר נמוך
מוצרים קשורים
חקירה