1 + 2 סיבים אופטיים Switch

1 + 2 סיבים אופטיים Switch

STE-102-X3X1 הוא מתג סיבים אופטיים המציע 2 10 / 100Base-FX יציאות סיבים, בתוספת 1 10 / 100Base-Tx Ethernet port.Its המרחק יכול להיות במרחק של 2 ק"מ עד 120 ק"מ.

שוחח עכשיו
פרטי המוצר

STE-102-X3X1 1X2 סיבים ומתג אופטיקה נחושת תיאור:

ה- STE-102-X3X1 הוא מתג Ethernet מהיר לא מנוהל המציע 1 10 / 100mbps Tx, יחד עם 2

10 / 100Base-FX יציאות סיבים אופטיים. היא מאמצת 1X9 טרנזירים סיבים התומכים Multimode או מצב יחיד

סיבים כפולה, דו כיווני סיבים בודדים. המרחק השידור יכול להיות מ 2 מ"מ סיבים מ"מ ל 120 ק"מ SM

סִיב. על פי בקשה מותאמת אישית, מתג סיבי 1X2 יכול להיות עם מחברי SC או ST. לפי בקשה, מתג סיבי 1X2 יכול להיות מוגדר מראש כדי לאפשר יציאה מבוססת VLan מבוססת.


מאפיינים:

> 2-Port 10 / 100Mbps מקמ"ש סיבי 1X9, מחברי SC או ST אופציונלי; 1 יציאה 10 / 100Base-Tx

> תואם עם IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE 802.1x תקנים

> אחסנה ומעבר למצב מיתוג

> תמיכה IEE802.3X דופלקס מלא, חצי דופלקס בקרת זרימה backpressure.

> תומך MAC למידה עצמית, 2K MAC כתובת

> מחוונים LED דינמיים

> תומך במפעל מוגדר מראש VLAN מבוסס יציאות

> מיני Destop מקרה מתכת, פעולת הכנס והפעל.


מפרטים:


תֶקֶן

IEEE802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

טופולוגיה

כוכב

מספר היציאות

1 יציאה 10 / 100Base-Tx; 2 יציאה 100Base-Fx

יציאות Uplink

אף אחד

כתובת MAC

2K

שיעור העברה

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

מצב מיתוג

חנות ו-קדימה

מצב בקרת זרימה

בקרת זרימה דו-כיוונית מלאה של IEEE 802.3x ובקרת זרימת לחץ אחורה

חיווי לד

LED מצב של קישור, פעילות, מלא / חצי דופלקס, מהירות, כוח על פונקציה אבחון

כבל רשת

> 10Base-T: UTP קטגוריה 3, כבל 4,5 עד 100 מ '

> 100Base-TX: UTP קטגוריה 5 כבל עד 100 מ '

> 100Base-FX: 8.3μm, 8.7μm, 9μm ו 10μm על סיבים במצב יחיד 50, 62.5 ו

100μm על סיבים במצב מרובה

ספק כוח

כוח פנימי

לחות טמפרטורה

טֶמפֶּרָטוּרָה

לחות

מבצע

-20 ℃ עד 70 ℃

10% עד 90%

אִחסוּן

-40 ℃ עד 75 ℃

5% עד 95% RH


 

Hot Tags: 1 + 2 סיבים אופטיים לעבור, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, לקנות, זול, בתפזורת, מחירון, מחיר נמוך
מוצרים קשורים
חקירה