1 + 7 סיבים אופטיים Switch

1 + 7 סיבים אופטיים Switch

STE-317-X3X1 הוא מתג סיבים אופטיים המציע יציאת סיבים 1 10 / 100Base-FX, בתוספת 7 10 / 100Base-Tx Ethernet ports.Its המרחק שידור יכול להיות 2 ק"מ ל 120 ק"מ.

Chat Now
פרטי המוצר

STE-317-X3X1 סיבים אופטיים תיאור:

ה- THSTE-317-X3X1 הוא מתג סיב אופטי המציע יציאת 100Base-FX אופטית ו -7 10 / 100Base-Tx Ethernet יציאות. זה תומך

100mbps singlemode או multimode קלט סיבים ו 10 / 100mbps פלט Ethernet. עם קיבולת גבוהה של קלט סיבים,

STE-317-X3X1 הוא בחירה טובה עבור סיבים ליישומי הבית.


תכונות עיקריות:

הצעות 1 100Base-FX סיבים קלט יציאה, SC, ST ו FC מחברים אופציונלי;

מגיע עם ליבה כפולה או ליבה אחת 155Mbps 1 * 9 סיבים מקמ"ש

תמיכה 100mbps סיבים multimode, המרחק שידור יכול להיות מ 20 ק"מ ל 5 ק"מ מקסימום;

תמיכה סיבים Singlemode, המרחק שידור יכול להיות מ 20KM ל 120KM מקסימלית

מציע 7 10 / 100mbps אוטומטי משא ומתן יציאות פלט Ethernet

כל יציאות Ethernet RJ45 מגיע עם מחוונים LED דינמיים, קל לבדוק את מצב העבודה.

עולה בקנה אחד עם IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.1x סטנדרטים

אחסן ומצב החלפה קדימה

תמיכה IEE802.3X דופלקס מלא, חצי דופלקס בקרת זרימה backpressure.

תומך MAC עצמית להרוויח, 2K MAC כתובת

תומך ב- VLAN המבוסס על יציאה מוגדרת מראש

מיני Destop מקרה מתכת, פעולת הכנס והפעל.

ספק כוח:

ספק כוח חיצוני עם איכות מעולה,

עובד בטווח 96V-260V AC, עובד באופן מושלם ברוב מדינות העולם.

מופעל עוצמת קול גבוהה המבטיחה את יציאת החשמל המתאימה למתג

תמיכה אסיה, ארה"ב, אירופה, בריטניה תקע החשמל תקע


יישומים עיקריים:

עם יציאת סיבים 100Mbps קלט, את STE-317-X3X1 יש קיבולת שידור גדולה מאוד שיכולה לעמוד בדרישות רוחב הפס של קול over IP, וידאו over IP ו נתונים גדולים שידורי ההעברה. זה יכול להיות מיושם כמו מכשיר CPE בבית המנויים חיבור טלפון IP, מצלמת IP, מחשב והתקנים אחרים ברשת. זוהי אפשרות מצוינת הבאה


אפליק

סיבים לבית

סיבים למשרד

סיבים לרצפה


מפרטים:

תֶקֶן

IEEE802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

טופולוגיה

כוכב

מספר היציאות

7 יציאה 10 / 100Base-Tx; 1 יציאה 100Base-Fx

כתובת MAC

2K

שיעור העברה

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

החלפת לוח אם

עד 1.6Gbps

מצב בקרת זרימה

בקרת זרימה דו-כיוונית מלאה של IEEE 802.3x ובקרת זרימת לחץ אחורה

חיווי לד

LED מצב של קישור, פעילות, מלא / חצי דופלקס, מהירות, כוח על פונקציה אבחון

כבל רשת

10Base-T: UTP קטגוריה 3, כבל 4,5 עד 100 מ '

100Base-TX: UTP קטגוריה 5 כבל עד 100 מ '

100Base-FX:
8.3μm, 8.7μm, 9μm ו 10μms כבל כבל סיבים במצב,
50, 62.5 ו 100μm במצב רב כבל סיבים

ספק כוח

AC 110V-240V, DC5V, 2A ספק כוח חיצוני,

לחות טמפרטורה

טֶמפֶּרָטוּרָה

לחות

מבצע

-20D עד 70D

10% עד 90%

אִחסוּן

-40D עד 75D

5% עד 95% RH



Hot Tags: 1 + 7 סיבים אופטיים לעבור, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, לקנות, זול, בתפזורת, מחירון, מחיר נמוך
מוצרים קשורים
חקירה