16 יציאות סיבים אופטיים

16 יציאות סיבים אופטיים

STE-216-X3X1 הוא מתג סיבים אופטיים המציע 16 10 / 100Base-FX סיבים אופטיים ports.It תמיכה SC, ST, FC מחברים.מרחק השידור שלה יכול להיות 2 ק"מ עד 120 ק"מ.

Chat Now
פרטי המוצר

STE-216-X3X1 16 יציאה 100Base-FX סיבים לא מנוהלים:

את STE-216-X3X1 הוא Unmanaged 16 יציאת סיבים אופטיים שתוכננה במיוחד עבור הפצת קישור סיב אחד לאתרים מרובים. זה מגיע עם 16 100Mbps סיבים אופטיים יציאות, כל יציאה יכול להיות יציאת uplink ואת יציאת downlink.

100Base-FX יציאות סיבים אופטיים לתמוך במצב יחיד סיבים multimode, מרחקי השידור נע בין סיבים multimode 2KM למצב בודד סיבים 120KM. יציאות uplink SFP של Gigabit תמיכה מקמ"ש SFP אוניברסלי של סיבים multimode וסיבים מצב יחיד, מרחקי השידור נע בין 550m סיב multimode למצב בודד 120KM, אשר מסייע מאוד להרחיב את הרשת.

הוא מספק לך קיבולת אינטרנט גדולה כדי לעמוד בדרישות הרשתות עבור IPTV, VoIP ושידור נתונים. זהו ציוד סיבים אופטיים סיבים מוחל נרחב סיבים על הרצפה, סיבים ליישומי בניין.


תכונות חומרה:

מציעה 16 יציאות 100 יציאות סיבים אופטיים, יציאות, SC, ST, FC מחברים אופציונליים

תמיכה בציוד עם ליבה כפולה או ליבה אחת משדרים סיבים 1 * 9

תמיכה multimode סיבים, המרחק שידור יכול להגיע עד 2 או 5 ק"מ

תמיכה סיבים Singlemode, המרחק שידור יכול להיות מ 20 ק"מ עד 120 ק"מ

תמיכה חנות ומעבר מצב מיתוג

מלא עומד בתקנים IEEE802.3, IEEE802.3u

תמיכה ברוחב פס של 3.6Gbps Backplane

תמיכה IEEE802.3x דופלקס מלא חצי דופלקס בקרת זרימת backpressure

תמיכה MAC כתובת כתובת אוטומטית, לספק כתובת MAC 8K

מגיע עם אינדיקטורים LED חי למצב עבודה, מצב המתנה, כוח, וכו '

19 "ארון מתלה, בגובה 1U

מגיע עם ספק כוח פנימי

Impulse Power Supply, תומכים במתח מתח אוניברסלי מתח AC AC ל -60 וולט

תמיכה אסיה, אירופה, ארה"ב, בריטניה, תקע החשמל תקע AU


יישום ראשי:

עם כל יציאות סיבים אופטיים עבור uplink ו downlink, STE-216-X3X1 יש קיבולת שידור גדול שיכול לענות או יעלה על רוב דרישות השידור של קול, וידאו ונתונים על גבי Ethernet. זה יכול להיות מיושם כמו ציוד הפצה אופטי להציב רצפות או חדרי שרת של מבנים. זוהי אפשרות מצוינת סיבים אל הרצפה, סיבים לבניית פתרונות.


מפרטים:


תקנים

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x סטנדרטים

טופולוגיה

כוכב טופולוגיה

יציאות Uplink

100Base-Fx

יציאות Downlink

16 פורט 100Base-FX יציאות סיבים אופטיים

כתובת MAC

850

שיעור העברה

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

מצב מיתוג

חנות קדימה

מחוונים LED

קישור, פעילות, דופלקס / חצי מלא, מהירות וכוח על פונקציית האבחון

כבל אתרנט

10Base-Tx: UTP קטגוריה 3, 4,5, עד 100 מ '
100Base-Tx: UTP קטגוריה 5, עד 100 מ '

כבל סיבים

100Base-FX:
8.3μm, 8.7μm, 9μm ו 10μm כבל סיבים במצב יחיד
50, 62.5 ו 100μm במצב רב כבל סיבים

ספק כוח

AC 96-260V, ספק כוח פנימי

לחות טמפרטורה

טֶמפֶּרָטוּרָה

לחות

עובד

-20 ℃ - 70 ℃

10% - 90%

המתנה

-40 ℃ - 75 ℃

5% - 95% RH




Hot Tags: 16 יציאות סיבים אופטיים לעבור, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, לקנות, זול, בתפזורת, מחירון, מחיר נמוך
מוצרים קשורים
חקירה