4 + 1 סיבים אופטיים Switch

4 + 1 סיבים אופטיים Switch

STE-314-X3X1 מתג סיבים אופטיים המציע יציאת סיבים 1 10 / 100Base-FX, בתוספת 3 10 / 100Base-Tx Ethernet ports.Its המרחק שידור יכול להיות 2 ק"מ עד 120 ק"מ.

שוחח עכשיו
פרטי המוצר

STE-314-X3X1 סיבים אופטיים בורר תיאור:

ה- STE-314-X3X1 הוא מתג סיב אופטי המציע יציאת 100Base-FX אופטית ו 4 יציאות 10 / 100Base-Tx Ethernet. הוא תומך 100mbps singlemode או multimode קלט סיבים ו 4 10 / 100mbps Ethernet הפלט. עם קיבולת גבוהה של קלט סיבים, STE-314-X3X1 הוא בחירה טובה עבור סיבים ליישומי הביתה.


תכונות עיקריות:

> הצעות 1 100Base-FX סיבים קלט יציאה, SC, ST ו FC מחברים אופציונלי;

> תמיכה 100mbps סיבים multimode, המרחק שידור יכול להיות מ 2 ק"מ ל 5 ק"מ מקסימום; > תמיכה סיבים Singlemode, המרחק שידור יכול להיות מ 20KM ל 120KM מקסימלית

> תמיכה הליבה כפולה או ליבה אחת 1 * 9 משדרים סיבים

> תמיכה 4 10 / 100mbps אוטומטי משא ומתן יציאות פלט Ethernet

> תואם עם IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE 802.1x תקנים

> אחסנה ומעבר למצב מיתוג

> תמיכה IEE802.3X דופלקס מלא, חצי דופלקס בקרת זרימה backpressure.

> תומך MAC למידה עצמית, 2K MAC כתובת

> מחוונים LED דינמיים

> תומך במפעל מוגדר מראש VLAN מבוסס יציאות

> מיני Destop מקרה מתכת, פעולת הכנס והפעל.

> ספק כוח חיצוני: תמיכה באסיה, ארה"ב, אירופה, תקני חשמל תקניים באנגליה


יישומים עיקריים:

עם יציאת סיבים 100Mbps קלט, את STE-314-X3X1 יש קיבולת שידור גדול מאוד שיכול לענות על רוב דרישות השידור של קול, וידאו ונתונים. זה יכול להיות מיושם כמו מכשיר CPE בבית מנויים להתחבר טלפון IP, מצלמת IP ו- PC. זוהי אופציה נהדרת ליישומים הבאים:

סיבים לבית

סיבים לרצפה

סיבים למשרד


מפרטים:


תֶקֶן

IEEE802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

טופולוגיה

כוכב

מספר היציאות

4 יציאה 10 / 100Base-Tx, 1 יציאה 100Base-Fx

יציאות Uplink

אף אחד

כתובת MAC

2K

שיעור העברה

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

מצב מיתוג

חנות ו-קדימה

מצב בקרת זרימה

בקרת זרימה דו-כיוונית מלאה של IEEE 802.3x ובקרת זרימת לחץ אחורה

חיווי לד

LED מצב של קישור, פעילות, מלא / חצי דופלקס, מהירות, כוח על פונקציה אבחון

כבל רשת

> 10Base-T: UTP קטגוריה 3, כבל 4,5 עד 100 מ '

> 100Base-TX: UTP קטגוריה 5 כבל עד 100 מ '

> 100Base-FX: 8.3μm, 8.7μm, 9μm ו 10μm על סיבים במצב יחיד 50, 62.5 ו

100μm על סיבים במצב מרובה

ספק כוח

כוח פנימי

לחות טמפרטורה

טֶמפֶּרָטוּרָה

לחות

מבצע

-20 ℃ עד 70 ℃

10% עד 90%

אִחסוּן

-40 ℃ עד 75 ℃

5% עד 95% RH


Hot Tags: 4 + 1 סיבים אופטיים לעבור, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, לקנות, זול, בתפזורת, מחירון, מחיר נמוך
מוצרים קשורים
חקירה