סיבים אופטיים מתג 24 יציאות

סיבים אופטיים מתג 24 יציאות

STE-224-X3X1 הוא מתג סיבים אופטיים המציע 24 10 / 100Base-FX סיבים אופטיים ports.It תמיכה SC, ST, מחברים FC.Its המרחק שידור יכול להיות 2 ק"מ עד 120 ק"מ.

שוחח עכשיו
פרטי המוצר

STE-224-X3X1 24 יציאה 100Base-Fx + 2 Gigabit SFP / Tx קומבו סיבים לא מנוהלים:

STE-224-X3X1is Unmanaged 24 יציאת סיבים אופטיים שתוכננה במיוחד להפצת קישור סיב אחד לאתרים מרובים. זה מגיע עם 24 100Mbps סיבים אופטיים עבור downlink, 2 Combo Gigabit SFP חריצים ו 10/100 / 1000Base-Tx יציאות עבור uplink.


100Base-FX יציאות סיבים אופטיים לתמוך במצב יחיד סיבים multimode, מרחקי השידור נע בין סיבים multimode 2KM למצב בודד סיבים 120KM. יציאות uplink SFP של Gigabit תמיכה מקמ"ש SFP אוניברסלי של סיבים multimode וסיבים מצב יחיד, מרחקי השידור נע בין 550m סיב multimode למצב בודד 120KM, אשר מסייע מאוד להרחיב את הרשת.


הוא מספק לך קיבולת אינטרנט גדולה כדי לעמוד בדרישות הרשתות עבור IPTV, VoIP ושידור נתונים. זהו ציוד סיבים אופטיים סיבים מוחל נרחב סיבים על הרצפה, סיבים לבניין, וסיבים ליישומי העיר.


תכונות חומרה:

מציע 24 יציאות יציאות סיבים אופטיים, SC, ST, FC אופציונליים

תמיכה בציוד עם ליבה כפולה או ליבה אחת משדרים סיבים 1 * 9

תמיכה multimode סיבים, המרחק שידור יכול להגיע עד 2 או 5 ק"מ

תמיכה סיבים Singlemode, המרחק שידור יכול להיות מ 20 ק"מ עד 120 ק"מ

מציע 2 יציאות סיבי Gigabit SFP ו 2 10/100 / 1000Base-Tx Ethernet יציאות

יציאות Gigabit SFP Fibre ויציאות Gigabit Ethernet הן לשימוש משולב

יציאות סיגריות SFP של Gigabit תומכות במכשירי מקמ"ש אוניברסליים מסוג Gigabit SFP של מצב יחיד או סיבים מרובים

המרחק השידור של ממשק סיבים gigabit SFP יכול להיות מ multimode 550m כדי Singlemode 120Km

תמיכה חנות ומעבר מצב מיתוג

מלא תואם IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z סטנדרטים

תמיכה רוחב פס של 8.8Gbps Backplane

תמיכה IEEE802.3x דופלקס מלא חצי דופלקס בקרת זרימת backpressure

תמיכה MAC כתובת כתובת אוטומטית, לספק כתובת MAC 8K

מגיע עם אינדיקטורים LED חי למצב עבודה, מצב המתנה, כוח, וכו '

19 "ארון מתלה, בגובה 1U

מגיע עם ספק כוח פנימי

Impulse Power Supply, תומכים במתח מתח אוניברסלי מתח AC AC ל -60 וולט

תמיכה אסיה, אירופה, ארה"ב, בריטניה, תקע החשמל תקע AU


יישום ראשי:

עם יציאות Gibabit סיבים Uplink ו 100Mbps סיבים downlink יציאות, STE-224-X3X1 יש קיבולת שידור גדולה כי

יכול לענות על רוב דרישות השידור עבור קול, וידאו ונתונים על גבי Ethernet. זה יכול להיות מיושם כמו ציוד הפצה אופטי להציב רצפות או חדרי שרת של מבנים. זוהי אפשרות מצוינת סיבים אל הרצפה, סיבים לבניין, סיבים כדי פתרונות העיר.


מפרטים:

תקנים

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, תקני IEEE802.3x

טופולוגיה

כוכב טופולוגיה

יציאות Uplink

2 יציאות סיבי Gigabit SFP ו 2 10/100 / 1000Base-Tx יציאות Ethernet משולבות

יציאות Downlink

24 פורט 100Base-FX יציאות סיבים אופטיים

כתובת MAC

850

שיעור העברה

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps, 1000Mbps: 1488000pps

מצב מיתוג

חנות קדימה

מחוונים LED

קישור, פעילות, דופלקס / חצי מלא, מהירות וכוח על פונקציית האבחון

כבל אתרנט

10Base-Tx: UTP קטגוריה 3, 4,5, עד 100 מ '
100Base-Tx: UTP קטגוריה 5, עד 100 מ '
1000Base-Tx: UTP קטגוריה 5, 6 כבל עד 100 מ '

כבל סיבים

100Base-FX ו- 1000Base-X:
8.3μm, 8.7μm, 9μm ו 10μm כבל סיבים במצב יחיד
50, 62.5 ו 100μm במצב רב כבל סיבים

ספק כוח

AC 96-260V, ספק כוח פנימי

לחות טמפרטורה

טֶמפֶּרָטוּרָה

לחות

עובד

-20 ℃ - 70 ℃

10% - 90%

המתנה

-40 ℃ - 75 ℃

5% - 95% RH



Hot Tags: סיבים אופטיים מתג 24 יציאות, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, לקנות, זול, בתפזורת, מחירון, מחיר נמוך
מוצרים קשורים
חקירה