8 סיבים אופטיים Switch 8 יציאות

8 סיבים אופטיים Switch 8 יציאות

STE-208-X3X1 הוא מתג סיב אופטי המציע 8 10 / 100Base-FX סיבים אופטיים ports.It תמיכה SC, ST, מחברים FC.Its המרחק שידור יכול להיות 2 ק"מ עד 120 ק"מ.

Chat Now
פרטי המוצר

STE-208-X3X1 + 8 יציאה 100Base-Fx + 2 Gigabit SFP ניהול סיבים לא מנוהלים:

STE-208-X3X1 + הוא Unmanaged 8 יציאת סיבים אופטיים, שתוכננה במיוחד להפצת קישור סיב אחד למספר אתרים. זה מגיע עם 8 יציאות סיבים אופטיים 100Mbps עבור downlink, 2 Gigabit SFP חריצים עבור uplink.

100Base-FX יציאות סיבים אופטיים לתמוך במצב יחיד סיבים multimode, מרחקי השידור נע בין סיבים multimode 2KM למצב בודד סיבים 120KM. יציאות UPLink SFP של Gigabit תומכות במכשירי SFP אוניברסליים של סיבים מרובי-סיבים וסיבים במצב יחיד, מרחקי השידור נעים בין 550 מ 'סיבים מרובים למצב בודד של 120KM, מה שמסייע רבות להרחיב את הרשת.

הוא מספק לך קיבולת אינטרנט גדולה כדי לעמוד בדרישות הרשתות עבור IPTV, VoIP ושידור נתונים. זהו ציוד סיבים אופטיים סיבים מוחל נרחב סיבים על הרצפה, סיבים ליישומי בניין.

תכונות חומרה:

מציעה 8 יציאות יציאות 100 יציאות סיבים אופטיים, SC, ST, FC אופציונליים

תמיכה בציוד עם ליבה כפולה או ליבה אחת משדרים סיבים 1 * 9

תמיכה multimode סיבים, המרחק שידור יכול להגיע עד 2 או 5 ק"מ

תמיכה סיבים Singlemode, המרחק שידור יכול להיות מ 20 ק"מ עד 120 ק"מ

מציע 2 יציאות סיבי Gigabit SFP

יציאות Gigabit SFP Fibre ויציאות Gigabit Ethernet הן לשימוש משולב

יציאות סיגריות SFP של Gigabit תומכות במכשירי מקמ"ש אוניברסליים מסוג Gigabit SFP של מצב יחיד או סיבים מרובים

המרחק השידור של ממשק סיבים gigabit SFP יכול להיות מ multimode 550m כדי Singlemode 120Km

תמיכה חנות ומעבר מצב מיתוג

מלא תואם IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z סטנדרטים

תמיכה רוחב פס 5.6Gbps Backplane

תמיכה IEEE802.3x דופלקס מלא חצי דופלקס בקרת זרימת backpressure

תמיכה MAC כתובת כתובת אוטומטית, לספק כתובת MAC 8K

מגיע עם אינדיקטורים LED חי למצב עבודה, מצב המתנה, כוח, וכו '

19 "ארון מתלה, בגובה 1U

מגיע עם ספק כוח פנימי

Impulse Power Supply, תומכים במתח מתח אוניברסלי מתח AC AC ל -60 וולט

תמיכה אסיה, אירופה, ארה"ב, בריטניה, תקע החשמל תקע AU


יישום ראשי:

עם יציאות Gibabit סיבים Uplink ו 100Mbps סיבים downlink יציאות, STE-208-X3X1 + יש קיבולת שידור גדולה כי

יכול לענות על רוב דרישות השידור עבור קול, וידאו ונתונים על גבי Ethernet. זה יכול להיות מיושם כמו ציוד הפצה אופטי להציב רצפות או חדרי שרת של מבנים. זוהי אפשרות מצוינת סיבים אל הרצפה, סיבים לבניית פתרונות.


מפרטים:

תקנים

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, תקני IEEE802.3x

טופולוגיה

כוכב טופולוגיה

יציאות Uplink

2 Gigabit SFP יציאות סיבים

יציאות Downlink

8 פורט 100Base-FX יציאות סיבים אופטיים

כתובת MAC

850

שיעור העברה

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps, 1000Mbps: 1488000pps

מצב מיתוג

חנות קדימה

מחוונים LED

קישור, פעילות, דופלקס / חצי מלא, מהירות וכוח על פונקציית האבחון

כבל אתרנט

10Base-Tx: UTP קטגוריה 3, 4,5, עד 100 מ '
100Base-Tx: UTP קטגוריה 5, עד 100 מ '
1000Base-Tx: UTP קטגוריה 5, 6 כבל עד 100 מ '

כבל סיבים

100Base-FX ו- 1000Base-X:
8.3μm, 8.7μm, 9μm ו 10μm כבל סיבים במצב יחיד
50, 62.5 ו 100μm במצב רב כבל סיבים

ספק כוח

AC 96-260V, ספק כוח פנימי

לחות טמפרטורה

טֶמפֶּרָטוּרָה

לחות

עובד

0 ℃ - 55 ℃

10% - 90%

המתנה

-20 ℃ - 65 ℃

5% - 95% RH



Hot Tags: סיבים אופטיים לעבור 8 יציאות, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, לקנות, זול, בתפזורת, מחירון, מחיר נמוך
מוצרים קשורים
חקירה