אינטרנט חכם Gigabit Switch 24 יציאות

אינטרנט חכם Gigabit Switch 24 יציאות

STE-2224-GW הוא מתג מנוהל gigabit המציע 24 10/100 / 1000Base-Tx יציאות Ethernet Gigabit, 2 gigabit spp slots.With זה מנוהל gigabit לעבור, משתמשים יכולים להרחיב את הרשת שלהם עד 80 ק"מ.

Chat Now
פרטי המוצר

STE-2224-GW 24 נמל Gigabit Websmart Switch תיאור:

ה- STE-2224-GW הוא מתג gigabit של Websmart המספק 24 יציאות 10/100 / 1000Base-Tx

משא ומתן אוטומטי אוטומטי MDI / MDIX, יחד עם 2 gigabit משבצות SFP משולבת עם 23 ו 24 gigabit TX

יציאות, שבהן הוא מאפשר למשתמשים להרחיב את הרשת מ עד 80 ק"מ.

מתג 24 יציאות ה- gigabit מציע תכונות ניהול אינטרנט ותכונות תצורה חכמות, כגון Port

שיקוף, הפצה רוחב פס הפצה שליטה, פורט / תג מבוסס Vlan, טרונק וכתובת MAC סטטית, QOS,

נמל בטיחות, נמל זרימה Stat, וכו '.

מספק את לוח אם של עד 48Gbps, את STE-2224-GW מציעה ללא חסימת תיל מהירות העברה.

מתג 24 gigabit websmart מאמצת שיטת מיתוג החנות והחלפה והיא משלבת 8K

שולחן כתובת MAC כדי לענות באופן מלא על יישומים מגוונים.

עם 19 אינץ 'rackable עיצוב mountable, את STE-2216-GW יכול להיות אידיאלי עבור בתי קפה אינטרנט,

בינוניים / קטנים ורשת קהילתית חכמה.


>>> מאפיינים:

> תואם באופן מלא ל- IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z

> 24 10/100 / 1000M יציאות RJ45 עם NWAY ו- Auto MDI / MDI-X

> 2 משולבות Gigabit SFP משולב, משא ומתן אוטומטי בין יציאות קואופרטיבים חריצים אופטיים

> תמיכה בבקרת זרימה IEE802.3x למצב דו-כיווני מלא, ובקרת זרימת לחץ אחורית למצב חצי דופלקס

> רוחב פס של לוח אם עד 48 Gbps, תמיכה ללא חסימת תפוקה מלאה מהירות חוט

> אחסנה וארכיטקטורה קדמית, 8K MAC Address Table

> תמיכה ב- VLAN מבוסס Port של עד 24 קבוצות, IEE802.1q, VLAN מבוסס תג, מזהה VLAN בין 1-4094

> תמיכה Trunking נמל של עד 4 קבוצות, כל קבוצה כוללת עד 4 יציאות

> תמיכה טכנית ב - MAC

> בקרת רוחב פס בנמל, 64kbps

> QoS (Quality of Service), 4 תדרי עדיפויות IEEE 802.1P

> תומך באבחון הכבלים

> תומך בנתונים סטטיסטיים

> Port Security Control, תמיכה Port כתובת MAC הזדקנות, למידה, 128 כתובות MAC bingding לכל יציאה

> שידור Strom Intelligent Control, בקרת סוג שידור, הגדרת שידור נתמכת

> פורט שיקוף

> תמיכה בהגדרת כתובת IP של לקוח IP קבוע או DHCP הפצה אוטומטית

> אינטרנט מנוהלים, רב שפה נתמך

> תמיכה בשדרוג קושחה המבוססת על HTTP

> אבחון כבל

> תמיכה זרימה סטטי, אחסון דינמי אחסון, סינון והעברה של הנמל ואת המתג

> אספקת חשמל פנימית, תקן 19-inch rack-mountable מתכת מקרה, גובה IU


מפרטים:


תֶקֶן

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z,

IEEE802.3x, IEEE802.1q, IEEE802.1p

כתובת ה - IP

> כתובת IP להתחברות: 192.168.0.1; שם משתמש: admin; סיסמה: admin;

> ודא שהמתג פועל באופן תקין ולאחר מכן לחץ על הלחצן RESET

עד שהמצב של מחוון SYS משתנה כך: תמיד פועל - מהבהב.

בשלב זה, באפשרותך לשחרר לחצן זה, והמתג ישחזר את ברירת המחדל של היצרן

הגדרות באופן אוטומטי. כאשר מחוון SYS מאיר שוב, הדבר מציין אותך

הצליחו לשחזר הגדרות ברירת מחדל.

יציאות

24 10/100 / 1000M RJ45 יציאות עם NWAY ו- MDI אוטומטי / MDI-X

2 משולבות Gigabit SFP חריצים

לוח אם

48Gbps

כתובת MAC

850

מצב מיתוג

חנות ו-קדימה

מצב בקרת זרימה

בקרת זרימה דו-כיוונית מלאה של IEEE 802.3x ובקרת זרימת לחץ אחורה

חיווי לד

10/100 / 1000M יציאה: 1 LINK / ACT, 1 1000M (מהירות), 1 100M (מהירות)

חריץ SFP: 1 LINK / ACT, 1 1000M (מהירות, משותף עם יציאת RJ45)

כוח: 1

SYS: 1

RESET: 1

כבל רשת

> 10Base-T: UTP קטגוריה 3, כבל 4,5 עד 100 מ '

> 100Base-TX: UTP קטגוריה 5 כבל עד 100 מ '

> 1000Base-Tx: 1000Base-Tx: CAT 5 UTP מומלץ

> 1000Base-SX: 62.5um / 50um LC, MMF, מקס 220/550 מטר (721/1804 רגל)

> 1000Base-LX: 62.5um / 50um LC, MMF, מקס 550 מטר (1804 מטר)

> 1000Base-LX: 9 um / 10um LC, SMF, Max 3Km-8Km (1.86 miles-49.7 miles)

מֵמַד

440 מ"מ X 140 מ"מ X 44 מ"מ

הרכבה בגובה 19 אינץ ', גובה 1U

ספק כוח

כוח פנימי: AC 160-260V 50 / 60Hz

קלט מתח רחב

צריכת: 45 וואט מקס

לחות טמפרטורה

טֶמפֶּרָטוּרָה

לחות

מבצע

0 ℃ עד 40 ℃

10% עד 90%

אִחסוּן

-40 ℃ עד 70 ℃

5% עד 90% RH


Hot Tags: אינטרנט חכם gigabit מתג 24 יציאות, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, לקנות, זול, בתפזורת, מחירון, מחיר נמוך
מוצרים קשורים
חקירה