מתג Smart Gigabit 26 יציאות

מתג Smart Gigabit 26 יציאות

ה- STE-2226-GW הוא מתג Webmart של gigabit המציע יציאות 10 / 100Base-Tx Ethernet, 2 חריצי sfp של 2 gigabit ו- 2 יציאות Ethernet של Gigabit. עם מתג זה gigabit הצליח, משתמשים יכולים להרחיב את הרשת שלהם עד 80 ק"מ.

Chat Now
פרטי המוצר

STE-2226-GW 26 נמל Gigabit Websmart Switch תיאור:

ה- STE-2216-GW הוא מתג gigabit של Websmart המספק 24 יציאות 10 / 10Base-Tx Auto-Negotiation ו- MDI / MDIX אוטומטי, יחד עם 2 חריצי SFP של Gigabit ו- 2 יציאות Gigabit TX משולבות, שבהן הוא מאריך את הרשת עד 80 ק"מ.

מתג 26 gigabit יציע מציעה ניהול אינטרנט ותכונות תצורה חכמה, כגון PortMirroring, בקרת הפצה רוחב הפס של יציאות, פורט / תג מבוסס Vlan, טרונק וכתובת MAC סטטית, QOS, נמל בטיחות, Stat זרימה Stat, וכו '.

אספקת לוח אם של עד 8.8.8Gbps, את STE-2226-GW מציעה ללא חסימת תיל מהירות העברה

המתג 26 gigabit websmart מאמצת שיטת מיתוג החנות-קדימה ומשלבת את ה- 8K

שולחן כתובת MAC כדי לענות באופן מלא על יישומים מגוונים.

עם 19 אינץ 'rackable עיצוב mountable, את STE-2216-GW יכול להיות אופציה אידיאלית עבור בתי קפה אינטרנט, ארגונים בינוניים / קטנים ורשת הקהילה אינטליגנטי.


מאפיינים:

> תואם באופן מלא ל- IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z

> 24 10 / 100M יציאות RJ45 בתוספת 2 10/100 / 1000M RJ45 יציאות בתוספת 2 משותף Gigabit SFP חריצי הרחבה,

> אוטומטי MDI / MDI-X, NWAY על כל יציאות RJ45, משא ומתן אוטומטי בין קופר Gigabit ו סיבי Gigabit

> תמיכה בבקרת זרימה IEE802.3x למצב דו-כיווני מלא, ובקרת זרימת לחץ אחורית למצב חצי דופלקס

> רוחב פס של לוח אם עד 8.8Gbps, תמיכה ללא חסימת תדר מלא מהירות חוט

> אחסנה וארכיטקטורה קדמית, 8K MAC Address Table

> תמיכה ב- VLAN מבוסס פורט של עד 26 קבוצות, IEE802.1q, VLAN מבוסס תג, מזהה VLAN בין 1-4096

> תמיכה Trunking נמל של עד 3 קבוצות, כל קבוצה כולל 2/4 יציאות

> טבלת כתובת MAC סטטית, עד 24 קבוצות

> בקרת רוחב פס בנמל, 64kbps

> QoS (Quality of Service), 8 תדרי עדיפויות IEEE 802.1P

> Port Security Control, כתובת MAC להזדקנות, למידה, מחייב, 24 כתובת MAC מחייב לכל יציאה

> שידור Strom Intelligent Control, בקרת סוג שידור, הגדרת שידור נתמכת

> פורט שיקוף

> תמיכה בהגדרת כתובת IP של לקוח IP קבוע או DHCP הפצה אוטומטית

> אינטרנט מנוהלים, רב שפה נתמך

> תמיכה שדרוג קושחה

> אינטרנט מנוהלים, רב שפה נתמך

> אבחון כבל

> תמיכה זרימה סטטי, אחסון דינמי אחסון, סינון והעברה של הנמל ואת המתג

> אספקת חשמל פנימית, תקן 19-inch rack-mountable מתכת מקרה, גובה IU


מפרטים:



תֶקֶן

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z,

IEEE802.3x, IEEE802.1q, IEEE802.1p

כתובת ה - IP

> כתובת IP להתחברות: 192.168.0.1; שם משתמש: admin; סיסמה: admin;

> ודא שהמתג פועל באופן תקין ולאחר מכן לחץ על הלחצן RESET

עד שהמצב של מחוון SYS משתנה כך: תמיד פועל - מהבהב.

בשלב זה, באפשרותך לשחרר לחצן זה, והמתג ישחזר את ברירת המחדל של היצרן

הגדרות באופן אוטומטי. כאשר מחוון SYS מאיר שוב, הדבר מציין אותך

הצליחו לשחזר הגדרות ברירת מחדל.

יציאות

24 10 / 100Mbps יציאות RJ45 עם NWAY ו- Auto MDI / MDI-X

2 Gigabit חריצים SFP ו 2 יציאות Gigabit Tx Combo

לוח אם

8.8Gbps

כתובת MAC

850

מצב מיתוג

חנות ו-קדימה

מצב בקרת זרימה

בקרת זרימה דו-כיוונית מלאה של IEEE 802.3x ובקרת זרימת לחץ אחורה

חיווי לד

10/100 / 1000M יציאה: 1 LINK / ACT, 1 1000M (מהירות), 1 100M (מהירות)

חריץ SFP: 1 LINK / ACT, 1 1000M (מהירות, משותף עם יציאת RJ45)

כוח: 1

SYS: 1

RESET: 1

כבל רשת

> 10Base-T: UTP קטגוריה 3, כבל 4,5 עד 100 מ '

> 100Base-TX: UTP קטגוריה 5 כבל עד 100 מ '

> 1000Base-Tx: 1000Base-Tx: CAT 5 UTP מומלץ

> 1000Base-SX: 62.5um / 50um LC, MMF, מקס 220/550 מטר (721/1804 רגל)

> 1000Base-LX: 62.5um / 50um LC, MMF, מקס 550 מטר (1804 מטר)

> 1000Base-LX: 9 um / 10um LC, SMF, Max 3Km-8Km (1.86 miles-49.7 miles)

מֵמַד

440 מ"מ X 140 מ"מ X 44 מ"מ

הרכבה בגובה 19 אינץ ', גובה 1U

ספק כוח

כוח פנימי: AC 160-260V 50 / 60Hz

קלט מתח רחב

צריכת: 20 וואט מקס

לחות טמפרטורה

טֶמפֶּרָטוּרָה

לחות

מבצע

0 ℃ עד 40 ℃

10% עד 90%

אִחסוּן

-40 ℃ עד 70 ℃

5% עד 90% RH




Hot Tags: אינטרנט חכם gigabit מתג 26 יציאות, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, לקנות, זול, בתפזורת, מחירון, מחיר נמוך
מוצרים קשורים
חקירה