6 + 2 יציאות מתגים אינטרנט חכם

6 + 2 יציאות מתגים אינטרנט חכם

ה- STE-326-X3XM הוא מתג סיבים אופציונלי שמציע 2 יציאות 10 / 100Base-SFP ו -6 יציאות 10 / 100Base-Tx Ethernet. הוא תומך בתכונות ניהול WEB כגון בקרת רוחב פס יציאה, מבוסס VLAN מבוסס, QOS, וכו '

Chat Now
פרטי המוצר

STE-326-X3XM סיבים אופטיים תיאור:

ה- STE-326-X3XM הוא מתג Ethernet מנוהל שמגיע עם 6 יציאות 10 / 100Base-Tx Ethernet עבור LAN מקומי ברשת. זה מגיע גם עם יציאות יציאת 100 יציאות סיבים אופטיים עבור uplink לשכבת הרשת העליונה בוררי. את STE-326-X3XM תמיכה בסיסיים שכבת 2 תכונות ניהול, כגון IEEE802.1Q VLAN עבור קבלת VIDs מן השכבה העליונה 2 מתג רשת. זה גם תמיכה IEEE802.1P QOS ו COS המאפשרים לך להגדיר QOS עבור CPE אחרים, כגון טלפון IP, מצלמת IP, וכו 'זה מתג אופטי מנוהל שמתאים לפריסות FTTH (סיבים לבית).


תכונות חומרה:

מציע 2 100Base-FX יציאת סיבים קלט, SC, ST ו FC מחברים אופציונלי;

תמיכה 100mbps סיבים multimode, המרחק שידור יכול להיות מ 2 ק"מ ל 5 ק"מ מקסימום;

תמיכה סיבים Singlemode, המרחק שידור יכול להיות מ 20KM ל 120KM מקסימלית

תמיכה הליבה כפולה או ליבה אחת 1 * 9 משדרים סיבים

מגיע עם 6 יציאות 10 / 100Base-Tx Ethernet עבור downlink למכשירי CPE, כגון מחשב, טלפון IP, מצלמת IP וכו '.

עולה בקנה אחד עם IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.1x סטנדרטים

אחסן ומצב החלפה קדימה

תמיכה IEE802.3X דופלקס מלא, חצי דופלקס backpressure מלאה מלאה

תומך MAC למידה עצמית, 2K MAC כתובת

אינדיקטורים LED דינמיים,

מיני Destop מקרה מתכת, פעולת הכנס והפעל.

ספק כוח חיצוני: תמיכה באסיה, ארה"ב, אירופה, תקני חשמל תקניים באנגליה


תכונות תוכנה:

תמיכה IEEE802.1Q VLAN, תמיכה 1-4094 תעודות VLAN,

תמיכה VLAN מבוסס יציאה, VLAN מרובים באחד,

תמיכה IEEE802.1P QOS, COS, TOS, DifferServ.

תמיכה IEEE802.1D פורש עץ פורש

תמיכה IEEE802.1w Rapid פורש עץ פרוטוקול

תמיכה שיקוף נמל,

תמיכה בפס רוחב פס בקרת

הספקת שידור דיכאוני

תמיכה IGMP V1, V2, תמיכה IGMP חטטנות

תמיכה SNMP V1, V2C, ניהול GUI.


יישומים עיקריים:

עם יציאת 100Mbps סיבים uplink, את STE-326-X3XM יש קיבולת שידור גדול העונה על דרישות רוחב הפס עבור Voice over IP, וידאו over IP ושירותים הורדת נתונים. ניתן להחיל אותו כמכשיר CPE המותקן ב- Subscribershouse.

זה יעיל סיבים אופטיים Switch עבור סיבים ליישומי הבית.


מפרטים:


תקנים

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.1Q, IEEE802.1P, IEEE802.1D, IEEE802.1S, IEEE802.3x

טופולוגיה

כוכב

מספר היציאות

6 יציאה 10 / 100Base-Tx; 2 קבוע 100Base-FX יציאות סיבים אופטיים

כתובת MAC

2K

שיעור העברה

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

מצב מיתוג

חנות ו-קדימה

מצב בקרת זרימה

בקרת זרימה דו-כיוונית מלאה IEE802.3X ובקרת זרימת לחץ אחורה

מחוונים LED

LED מצב הקישור, פעילות, מלא / דופלקס וחצי, מהירות, כוח על פונקציה אבחון

כבל רשת

10Base-T: UTP קטגוריה 3, כבל 4,5 עד 100 מ '
100Base-Tx: UTP קטגוריה 5, עד 100 מ '

100Base-FX:
8.3μm, 8.7μm, 9μm ו 10μms כבל כבל סיבים במצב,
50,62.5 ו 100μm רב במצב כבל סיבים

ספק כוח

AC 110-240V, DC5V, 2A ספק כוח חיצוני

לחות טמפרטורה

טֶמפֶּרָטוּרָה

לחות

מבצע

-20 ℃ עד 70 ℃

10% עד 90%

אִחסוּן

-40 ℃ עד 75 ℃

5% עד 95% RH



Hot Tags: 6 + 2 יציאות מתגי אינטרנט חכם, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, לקנות, זול, בתפזורת, מחירון, מחיר נמוך
מוצרים קשורים
חקירה