מדיה ממירים

  • 8 יציאות

    8 יציאות

    8/100 / 1000Base-Tx Gigabit Ethernet Switch10 / 100 / 1000M משא ומתן אוטומטי, אוטומטי MDI / MDI-X, בקרת זרימה IEEE802.3x, רוחב פס של Backplane עד 16 Gbps, ללא חסימת מלא מהירות חוט, חנות...

    יותר
  • ממיר מדיה 6

    ממיר מדיה 6

    2 יציאות Gigabit SFP יציאות + 4 יציאות 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit Media Converter, מציע 4 יציאות Ethernet של Gigabit ו- 2 יציאות SFP של Gigabit. מרחק שידור מ MMFiber 550m ל...

    יותר
  • ממיר מדיה POE

    ממיר מדיה POE

    8 יציאות Ethernet של יציאה 10 / 100Base-Tx עם 4 יציאות POE זמינות במלאי IEEE802.3af מבוסס Power Power over Ethernet, מציעים הספק כולל של 62W POE,

    יותר
  • ממיר אופטיים מנוהלים

    ממיר אופטיים מנוהלים

    ה- STE-51X הוא 10 / 100mbps מתלה הר התקשורת מנוהל ממיר המציע 16 חריצים להוספת כרטיסי ממיר מדיה. זה תמיכה וניהול מרחוק snmp, ו IEEE802.1Q VLAN, IEEE802.1P QOS.

    יותר
  • ממיר מדיה במצב יחיד

    ממיר מדיה במצב יחיד

    ה- STE-MSMC הוא ממיר מדיה Ethernet של 10 / 100mbps שמציע סיב 1 multimode בנמל, יציאת סיבים אחת במצב אחד, ואחד יציאת Ethernet של 10 / 100mbps. זהו ממיר Ethernet הממיר סיבים מרובי-סיבים לסיבי...

    יותר
  • ממיר מדיה 100mbps

    ממיר מדיה 100mbps

    STE-SFMC הוא 10 / 100mbps Ethernet ממיר מדיה המציע 1 יציאת סיבים בודדים, ו 1 10 / 100mbps יציאת Ethernet.It הוא סיב בודד ל Ethernet סיבים התקשורת ממיר

    יותר
  • ממיר אופטי Gigabit

    ממיר אופטי Gigabit

    STE-8406M הוא ממיר מדיה Gigabit המציע 2 יציאות סיבים gigabit ו 1 יציאת Ethernet gigabit. זה מרחיב רשת gigabit מ מרובת מצב סיבים 550m למצב בודד סיבים 120KM.

    יותר
  • Gigabit מדיה ממיר

    Gigabit מדיה ממיר

    ה- STE-8400M הוא ממיר מדיה Gigabit המציע יציאת סיבים של 1 ג'יגה-סיביות ו -1 יציאת Ethernet אחת של Gigabit. זה מרחיב רשת gigabit מ מרובת מצב סיבים 550m למצב בודד סיבים...

    יותר
  • כרטיסי מדיה

    כרטיסי מדיה

    את STE-MCM הוא 10 / 100mbps Ethernet מדיה ממיר כרטיס המציע יציאה 1 10 / 100Base-FX ו 1 יציאה 10 / 100Base-Tx. טווחי השידור שלה מ multimode סיבים 500 מ 'למצב בודד סיבים...

    יותר
  • ממיר אופטי 16 יציאות

    ממיר אופטי 16 יציאות

    ה- STE-51P הוא ממיר מדיה בגודל 10 / 100mbps, המציע 16 חריצים להוספת כרטיסי ממיר מדיה. טווחי השידור שלה מ multimode סיבים 500 מ 'למצב בודד סיבים 120KM.

    יותר
  • ממיר מדיה 100mbps

    ממיר מדיה 100mbps

    ה- STE-FMC הוא ממיר מדיה Ethernet של 10 / 100mbps המציע יציאה אחת 10 / 100Base-FX ו -1 יציאה 10 / 100Base-Tx. טווחי השידור שלה מ multimode סיבים 500 מ 'למצב בודד סיבים...

    יותר
  • סיבים אופטיים ממיר

    סיבים אופטיים ממיר

    ה- STE-8408M הוא ממיר מדיה SFP של Gigabit שמציע 2 יציאות Ethernet של Gigabit, בתוספת יציאת SFP של 2 ג'יגה-סיביות. זה מרחיב רשת סיבים gigabit מ מרובת מצב סיבים 550m למצב בודד...

    יותר
הבית דף קודמות 12 דף הבא העמוד האחרון 1/2
אנחנו ידועים כאחד היצרנים המובילים הממירים מדיה וספקים בסין עבור מוצרים איכותיים שלנו במחיר נמוך. אנא אל תהסס לקנות בתפזורת מדיה זולה הממירים מחירון GET מהמפעל שלנו.