Gigabit מדיה ממיר

Gigabit מדיה ממיר

ה- STE-8400M הוא ממיר מדיה Gigabit המציע יציאת סיבים של 1 ג'יגה-סיביות ו -1 יציאת Ethernet אחת של Gigabit. זה מרחיב רשת gigabit מ מרובת מצב סיבים 550m למצב בודד סיבים 120KM.

שוחח עכשיו
פרטי המוצר

STE-8400M Gigabit ממיר מדיה תיאור:

ה- STE-8400M הוא ממיר מדיה של Gigabit המספק יציאת סיבים אחת מסוג Gigabit ו -1 יציאת Ethernet אחת מסוג Gigabit. הוא ממיר סיבים gigabit כדי Ethernet gigabit, או Ethernet gigabit כדי סיבים gigabit. זה מרחיב את הרשת מ MM סיבים gigabit 550m כדי סיבים gigabit SM 120KM. בתור ממיר מדיה Gigabit, ה- STE-8400M תואם ל- 10mbps, 100mbps, 1000mbps Ethernet. אספקת החשמל שלה יכול להיות אופציונלי פנימי או חיצוני.

ה- STE-8400M מאמצת עיצוב שולחן עבודה מיני וזה פשוט לחבר ולהפעיל התקן Ethernet gigabit.


>>> מאפיינים:

> ספק אחד יציאת סיבים gigabit ואחד יציאת Ethernet Gigabit

> תואם באופן מלא עם IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-TX,

תקן IEEE802.3z 1000Base-FX

> איתור אוטומטי של חצי / מצב העברת דופלקס מלא ליציאת Tx

> משא ומתן אוטומטי של 10/100 / 1000Mbpa הדולר אוטומטי MDI / MDIX עבור יציאת Tx

> ספק תצורת מתג של חצי / מצב העברת דופלקס מלא ליציאת Fx

> להרחיב את הרשת מ Gigabit Multimode סיבים 550 מ 'כדי סיבים בודדים Gigabit 120KM

> נורית חיווי: RX, TX, FX, 1000, POW, 10/100

> קל להציג LED מחוונים מספק מצב בקלות לעקוב אחר פעילות הרשת

> ספק כוח פנימי או חיצוני

מפרטים:


תֶקֶן

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u 100BASE-TX / FX Fast-Ethernet

IEEE802.3z / AB 1000BASE-FX / TX 1000M-Ethernet, IEEE802.3x

נמל RJ-45

אוטומטי MDI / MDIX

נמל סיבים

סוג סיבים

SC / ST / FC

אֹרֶך גַל

780/850/1310 / 1550nm

שלח כוח

MMF: דקות: -20dBm; מקסימום: -10dBm

SMF: דקות: -20dBm; מקסימום: 0dBm

כבל רשת

> 10BASE-T:

קטגוריה 3,4 או 5 UTP / STP (מקס: 100 מטר), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (מקס: 100 מטר)

> 100BASE-TX:

2 זוגות מקטגוריה 5 UTP (מקס: 100 מטר), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (מקס: 100 מטר)

> 1000BASE-TX:

קטגוריה 5 UTP / STP (מקס: 100 מטר)

> 1000BASE-FX:

MMF: 50 / 125,62.5 / 125,100 / 140μm (מקסימום 2 ק"מ)

SMF: 8.3 / 125,8.7 / 125,9 / 125,10 / 125μm (20 ~ 120 ק"מ)

ממדים (WxDxH)

95x71x26mm (כוח חיצוני)

160x130x30 מ"מ (כוח פנימי)

מתח נכנס

DC5V1A (כניסת מתח חיצונית:

AC100V-AC240V / 50-60HZ)

AC100V-AC240V ו- DC-48V הוא אופציונלי (כוח פנימי)

טמפרטורה תפעולית

0 ℃ ~ 50 ℃

חנות טמפרטורה

-30 ℃ ~ 60 ℃

לחות

5% ~ 95% לא קרישה


Hot Tags: gigabit ממיר מדיה, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, לקנות, זול, בתפזורת, מחירון, מחיר נמוך
מוצרים קשורים
חקירה