כרטיסי מדיה

כרטיסי מדיה

את STE-MCM הוא 10 / 100mbps Ethernet מדיה ממיר כרטיס המציע יציאה 1 10 / 100Base-FX ו 1 יציאה 10 / 100Base-Tx. טווחי השידור שלה מ multimode סיבים 500 מ 'למצב בודד סיבים 120KM.

Chat Now
פרטי המוצר

STE-MCM 10 / 100mbps מדיה ממיר כרטיס תיאור:

ה- STE-MCM הוא ממיר מדיה Ethernet של 10 / 100mbps המציע יציאה אחת ל 10 / 100Base-FX ו- 1 Port

10 / 100Mbps Ethernet. זהו ממיר מדיה הממיר 10 / 100mbps סיבים ל 10 / 100mbps Ethernet.

הוא תומך כפול סיבים או סיבים בודדים, Multimode או מצב יחיד. מרחק השידור שלה יכול להיות מ

Multimode סיבים 500M למצב בודד 120KM.


ה- STE-FMC תומך במחברי ST או SC או FC. זה תוכנן במיוחד עבור מנוהלים unmanaged מתלה הר שימוש ממיר. ישנם 16 כרטיסי STE-MCM ממיר מדיה יכול להיות מוכנס לתוך STE-51P ו STE-51X מדף mounts.


מאפיינים:

> ספק אחד 10 / 100mbps יציאת סיבים ואחד 10 / 100mbps יציאת Ethernet

> תואם באופן מלא עם IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3U סטנדרטים

> משא ומתן אוטומטי של 10 / 100Mbps הדולר אוטומטי MDI / MDIX עבור יציאת Tx

> ספק תצורת מתג של חצי / מצב העברת דופלקס מלא ליציאת Fx

> הרחבת המרחק שידור רשת מ MM 500mm סיבים ל SM 120mm סיבי

> נורית חיווי מצב

> עיצוב קומפקטי, משקל קטן, הכנס-הפעל


מפרטים:


תֶקֶן

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u 100BASE-TX / FX Fast-Ethernet

נמל RJ-45

אוטומטי MDI / MDIX

נמל סיבים

סוג סיבים

SC / ST / FC

אֹרֶך גַל

780/850/1310 / 1550nm

שלח כוח

MMF: דקות: -20dBm; מקסימום: -10dBm

SMF: דקות: -20dBm; מקסימום: 0dBm

כבל רשת

> 10BASE-T:

קטגוריה 3,4 או 5 UTP / STP (מקס: 100 מטר), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (מקס: 100 מטר)

> 100BASE-TX:

2 זוגות מקטגוריה 5 UTP (מקס: 100 מטר), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (מקס: 100 מטר)

> 100Base-FX: 8.3μm, 8.7μm, 9μm ו 10μm על סיבים במצב יחיד

ו 50,62.5 ו 100μm על סיבים במצב מרובה

טמפרטורה תפעולית

-20 ℃ עד 70 ℃

חנות טמפרטורה

-40 ℃ עד 75 ℃

לחות

5% ~ 95% לא קרישה



Hot Tags: כרטיסי ממיר מדיה, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, לקנות, זול, בתפזורת, מחירון, מחיר נמוך
מוצרים קשורים
חקירה