ממיר אופטי 16 יציאות

ממיר אופטי 16 יציאות

ה- STE-51P הוא ממיר מדיה בגודל 10 / 100mbps, המציע 16 חריצים להוספת כרטיסי ממיר מדיה. טווחי השידור שלה מ multimode סיבים 500 מ 'למצב בודד סיבים 120KM.

Chat Now
פרטי המוצר

STE-51P Unmanaged ארון תקשורת ממיר ממיר תיאור:

STE-51P הוא מתלה mountable מדיה ממיר המציע 16 מהיר Ethernet מדיה משבצות ממיר ב הר 2.5U הר. הוא כולל תקע ולהפעיל 10 / 100BASE-TX ל- FX ממיר מדיה כרטיס מיותרים אספקת החשמל.הוא מרחיב רשת מ 500 מ"מ סיבים כדי סיבים SM 120 ק"מ.


מאפיינים:

> תמיכה upto 16 (10/100 Base-Tx עד 100 Base-FX) משבצות

> תואם לחלוטין עם IEEE802.3, IEEE802.3u, תקן IEEE802.3x

> מרחיבה רשת מ 500 מ"מ סיבים כדי סיבים SM 120 ק"מ.

> משא ומתן אוטומטי של 10 / 100Mbps הדולר אוטומטי MDI / MDIX עבור יציאת Tx

> ספק תצורת מתג של חצי / מצב העברת דופלקס מלא ליציאת Fx

> אספקת חשמל פנימית כפולה, תושבת מתלה 2.5U

> נורית חיווי מצב


מפרטים:


תֶקֶן

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x סטנדרטים

נמל RJ-45

אוטומטי MDI / MDIX

נמל סיבים

סוג סיבים

SC / ST / FC

אֹרֶך גַל

780/850/1310 / 1550nm

שלח כוח

MMF: דקות: -20dBm; מקסימום: -10dBm

SMF: דקות: -20dBm; מקסימום: 0dBm

כבל רשת

> 10BASE-T:

קטגוריה 3,4 או 5 UTP / STP (מקס: 100 מטר), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (מקס: 100 מטר)

> 100BASE-TX:

2 זוגות מקטגוריה 5 UTP (מקס: 100 מטר), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (מקס: 100 מטר)

> 100Base-FX: 8.3μm, 8.7μm, 9μm ו 10μm על סיבים במצב יחיד

ו 50,62.5 ו 100μm על סיבים במצב מרובה

ממדים (WxDxH)

2.5 הרכבה U הרכבה

מתח נכנס

AC100V-AC240V / 50-60HZ)

AC100V-AC240V ו- DC-48V הוא אופציונלי (כוח פנימי)

טמפרטורה תפעולית

-20 ℃ עד 70 ℃

חנות טמפרטורה

-40 ℃ עד 75 ℃

לחות

5% ~ 95% לא קרישה



Hot Tags: ממיר אופטי 16 יציאות, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, לקנות, זול, בתפזורת, מחירון, מחיר נמוך
מוצרים קשורים
חקירה